Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios - Zakazané USB

Dobrý den
Moje sestra se snažila zakázat v Biosu USB Flash disk ... (ani nevim proč)
A nějak se jí to vymklo a zakázala všechny USB porty
Nevíte jak to opravit ??? nedá se hýbat myší a s klávesnicí taktéž nic :-/

Moje sestra se snažila zakázat v Biosu USB Flash disk

v biosu nejde zakázat mass storage device, ať se do toho přestane srát.
dělá se to zakázáním driveru usbstor.sys v registrech:

reg add HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\USBSTOR /v Start /t REG_DWORD /d 0x4 /f

od souseda si zatím puč ps2 klávesnici.