Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

:?:Prosím o podrobnejší postup, ako vBIOSe vypnúť grafiku integrovanú na doske, pred inštaláciou novej graf. karty. Podľa pokynov výrobcu je to potrebné. Ďakujem.

Myslim ze netreba citat manual ani nic ine...hladaj v biose polozku integrated nieco (moze sa to lisit zalezi od biosu)...a tam si najdi vga. Zvacsa tam byva moznost navolenia velkosti zdielanej ramky a mozno disablovania zariadenia. Inak sa mi nechce verit zeby vyrobca trval na vypnuti grafiky v biose. Funguje to s oboma grafikami v pohode.