Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flashka

Dobrý den :)
Stahovala jsem z torrentu soubor přímo na flashku. Během stahování mi flashka párktát vypadla, ale vždy se připojila zpět a stahování pokračovalo. A zhruba v půlce stahování vypadla úplně a už se nepřipojila.. Následně jsem ji zkoušela připojit k jiným počítačům, ty ji sice prvotně zaregistrovaly, ale už neotevřely.. Co s ní může být? Moc ji potřebuji :/
Děkuju za odpověď :)

to je geniálni nápad, stahovat torrent na Flash disk

základní vlastnost Flash pametí je konečný počet, nijak oslnive vysoký, zápisú do jedné bunky

pri stahováni zapisuješ krom samotných dat, také údaje o nich do FAT table, zatímco data se zapisujou pokaždé jinam, pricházi prekvapení, pri zápisu do FAT se velice často zapisuje na jedno a to samé místo, FAT table je slabinou Flash diskú a tvúj torrent, teda soubor rozdelený na milion malinkatých částeček je v této situaci doslova smrtíci jed.

Tvá flashka už není flashk-ou, je jedno jak ji potřebuješ

... :puff: