Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem režim spánku a speedfan

Dobrý den, dokázal by někdo pradit jak nastavit speedfan aby po probuzení počítače se točily větráky jak mají, mě stojí. Pokud vypnu nebo restartuji počítač tak je vše ok a program funguje tak jak byl nastaven a nemusím nic nastavovat.
Děkuji ochotným rádcům.

Jedine spravne riesenie je nepouzivat rezim spanku ale hibernaciu alebo idealne uplne vypinat. Rezim spanku vymyslel uplny dement tusim v MS alebo intel alebo ktory :)
Neviem ci ma speedfan odchytavanie power messagov, tipujem ze nie.

P.S> alebo nepouzivaj speedfan. Ak to bude blbnut aj potom tak mas problem s BIOSom dosky.