Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výzva ? Pc sestava do 15k

Nazdar. Zajimalo by mě jestli by někdo byl schopný nebo aspoň zkusil někde najít sestavu podobnou této na videu která by rozjela bf 4 na 40 fps na high ? Né že bych si ji chtěl koupit ale jenom mě to zaujímá jestli by to bylo možné. Nebo snad v čr nejsou takové možnosti ? Samozřejmě záleží na momentálních cenách a slevách atd.. Tak jsem to navýšil do 15 tisíc místo 12k. Co na to říkáte ?

Sice nevím, jak se budou vyvíjet ceny případně nové technologie v oblasti PC, ale za těch pár měsíců bude možná za tu samou cenu postavit daleko lepší PC. Ale to jen polemizujeme, za prvé nevím o jaké období (pár měsíců) se bavíme a za další až čas ukáže jak to bude.