Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V jakém programu vytvořit toto video?

Chtěla bych něco podobného dělat, takové videa. watch To je každý pohyb vyfocen a pak je video spojené? Nebo jak se to vytváří? Je na to program? Viděla jsem že se vždy postavička pohne, vyfotí se a pak se tich třeba 50000 snímků spojí a vznikne video, tak se to dělá? Poraďte děkuji

Co jsi popsala, to je klasická animace. Počítačová animace je jednodušší. Funguje to zhruba tak, že nemusíš nastavovat postavičku v každém snímku, ale nadefinuješ si klíčové snímky a pohyb mezi nimi se dopočítá. Konkrétní editor neporadím. Zkus hledat.