Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Infiltrace Win32/Bundled

Ještě jednou zdravím a omlouvám se, že furt prudím s kravinama. Jak se furt motám okolo toho, že mi nereaguje ten blbej Datoid, projíždím comp detektorem na svinstva a ukázalo se mi oznámení, jenž jsem připojil v příloze. Prosím pěkně, mohl by mi někdo znalý věci ozřejmit, co to znamená, kde je chyba a jak velikou hrozbu to znamená a kde jsem k tomu mohl přijít? Děkuji moc.

kde jsem k tomu mohl přijít?

typicky při instalaci free sw z netu, který se za to odvděčí přiinstalací adware/spyware.
(antiviry přitom adware nepovažují za škodnou, ale za legální podnikání)
dodatečný sw má mít zatrhávací políčko, ale polovina domácích instalatérů ho přehlédne. (nebo textu nerozumí a odkývají všechno)