Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook do 30kKč? +-2kKč

Zdravím,
potřebuji radu.
Budu kupovat ntb, určený primárně k hraní her a programování.
Jaký nejlepší (kvalitou, výdrží baterie při plném výkonu,...) notebook s obrazovkou >= 17,3" byste doporučili?
Nejlépe aby utáhl hru Watch Dogs na ultra nastavení (Nejnovější DirectX 11 grafika s 2 a více GB paměti (např. Nvidia GTX 670 či AMD Radeon HD 7970), nejnovější osmijádrový procesor (Intel Core i7-3930K či AMD FX-9370 Eight-Core), 8 GB RAM a víc).

Existuje vůbec takový v této cenové relaci?
Pokud ne, prosím doporučte nejlepší za tuhle cenu.
Děkují :-p

Ahoj resim to same jako ty a to je ze hledam vhodny NTB pro hrani i pro praci. Nasel jsem tuto novinku ktera jeste bohuzel neni v CR ale prozatim ji MSI zacalo prodavat v USA.
V pomeru CENA / Vykon se jedna opravdu o pecku mezi NTB tredni tridy jen grafika na DESKTOP kterou ma tento NTB stoji 15K ! Pochopitelne je lehce ocesana oproti Desktopu ale zahrajes si urcite to co potrebujes.
No a ted k modelu samotnemu.

MSI G70 3CC
s procesorem AMD sice je oproti i7 slabsi ale ta grafika je naprosto vynikajici za tu cenu NTB je od AMD AMD R9 M290X ! 8GB RAM a proste zde je odkaz

http://www.czc.cz/msi-g70-3cc-battlefiled-4-vouche r/145149/produkt

a pokud se neodhodlas pro MSI s AMD tak potom zde

http://www.czc.cz/asus-g750jw-t4042h-cerna/134154/ produkt

nevim spousta pratel me od HP odrazovala a radeji doporucovala cestu MSI, ASUSU a v neposledni rade ALIENWARE. Posledni moznost je pro hrani asi nejlepsi ale priplatis tam masakr penez za technologii a znacku.

Tvůj komentář jsem si přeložil jako marketing než radu. Ty notebooky cos uvedl ten první tady ještě není což tady nepotřebujeme nikdo. Po tom notebooku výjde další a po něm další tak tady netahej notebooky které tady nejsou.
a ten druhý tady sice je ale ta grafika ... no o tom si radši něco zjisti než to sem dáš pro příště

Neboj nejsem zadny marketing na NTB ja hledam to same co kolega ;) . Dalsi vec je ze jsem to psal hned na zacatku tak si to procti jeste jednou a cele pokud nedokazes pochopit, nebo ctes jen to co ti vyhovuje? Psal jsem ze NTB jeste neni na CZ trhu dokonce jeste ani v EU, nicmene uz jsou na nej u CZC.CZ vytvoreny objednavky kde si jej muze objednat (uz asi 3 tydny)
Ano po tech NTB prijdou dalsi a dalsi to bude asi logicke :D jinak tuto srandu mam ten pocit uz nabizi i ALIENWARE a nabizi to jako HERNI NTB s AMD R9 M290X

Ale BF4 na ULTRA si na nem ZAHRAJE sice jen kolem 30fps ale ZAHRAJE ! ;) Cena byla stanovena na 25K s DPH ! Chces me snad rict ze v teto cene najdes lepsi NTB na kterem jde hrat BF4 na ULTRA? Hledej

oznaceni NTB je MSI G70 3CC a nebo MSI GX70 3CC ale stoji asi o 7K vic ;)

TAZATEL se jasne ptal jaky NTB do 30K nebo 25K bez DPH aby mu tam sel BF4 na Ultra , jde cca pri 33fps. Co vic tady chcete vsichni rozebirat ?

Za 1. v nadpisu je

30k kč +-2k jinak řečeno zhruba 25 K bez dph

(nevidím nikde že by chtěl notebook do 25k s DPH (nemluvím o tom že jednou píšeš "s" a jednou "bez"dph)) což jsem splnil s notebookem

Pod 25k bez dph

ZDE Zánovní s 21 měsíci záruky nebo ZDE tsbohemia má celkem slušné hodnocení dokonce větší než alfa.cz v %
Za 2. Hledal Notebook který zvládne watch dogs na ultra (neřeším to že ta hra výjde až za 124 dní) což jsem možná splnil to zjistí až tu hru zapne a zahraje. Srovnal jsem to s jednou z náročnejších her BF4 kde měla AMD8970m nejlepší výsledky z grafik této cenové relace
Za 3. Nejlepší grafika do této cenové relace je stále ta co je v notebooku co jsem tady postnul 33FPS je/bylo/a bude méně než 38 FPS. Při ultra nastavení se honí každé FPS a 5 FPS je celkem rozdíl.
Za 4. Stále je AMD 8970M výkonnější než ta tvoje grafika ne kterou čekáš s tvým budoucím notebookem.

Neprosazuj tady méně výkonný notebook který výjde prosím tě, když už tady je výkonnější.
A když hledáš notebook tak si založ nové téma (jedno tam sice už máš)
Počkat "proč sis založil téma "Vyberte se mnou (Herni) NTB" když potom sám radíš ostatním kde najít notebook a jaký notebook si koupit.
VZPAMATUJ SE. Pokud tohle nepřesvědčilo autora tohoto threadu o tom který notebook je lepší a bude dál číst tvoje komentáře tak moje snažení bylo zbytečné.
Tady končím další komentáře od tebe jsou bezvýznamné.

Je skoda ze si to vzal na sebe :D

Za 1. v nadpisu je 30K +-2K a ja jsem napsal ze se bude DAT! koupit za 25K s DPH kde je problem? na czc.cz si jej muze objednat (to ze bude k mani za 1-2tydny?)
Za 2. o tomto bodu se nema cenu bavit kdyz tedy jak tady pises jeste neni benchmark
Za 3. a 4. jj cekam na novi NTB i za cenu ze bude mit o 5fps mene nez ta co jsi sem postnul :D
Za 5. Jsem se svim zpusobem omluvil ze jsem prehledl to srovnani techto dvou karet, nu coz hnul jsem ti zrejme hodne tvim EGEM ;)
Za 6. Cti poradne snad jen jednou jsem reagoval na tvuj nazor s nedokonalou znalosti dane karty a hned me tady zacnes peskovat? :) ee nejsem male decko a nez nekde strcim sve penize tak chci vedet do ceho jsem je strcil

Neprosazuji tady nic ja jsem jen doporucil novinku roku 2014 oproti 2013 (kterou jsem si chtel mimo jine koupit ale vybehl model MSI G70 3CC nebo GX70 3CC s novou grafikou) bohuzel me nenapadlo se podivat a srovnat se starsi vykonejsi grafikou AMD 8970M (to by snad pochopil kazdy clovek jen ...................... :D )
Psal jsem kolegovi ze mam taky ten samy zamer koupit do 30K NTB pro hrani. A muj typ jsem napsal.

Co se ti na tom nelibi ? Jsem rad ze jsou bezvyznamne aspon zapadnu mezi 90% zdejsich radobyznalcu NTB

Takze vychladni sokoliku :) tvuj nazor samozreme respektuji jako nazor kdo se v NTB na hrani vyzna ;)

Jo a o tom to je.
GTX Titan/Radeon 8970 - Nic jsem nezaměnil pokud to byla poznámka na mě (jinak si toho nevšímejte)
Chtěl notebook pravděpodobně graficky nejvýkonnější což jsem mu dal. Nezaručil jsem mu že zvládne watch dogs na ultra.
Jen by mě zaujímalo proč chce vlastně notebook a né desktop. Přitom kdyby chtěl desktop tak by se možná myslím aj R9 290x + video dala dát do té sestavy a stou grafikou by už rozjel všechny dosud vydané hry na ultra s 50 FPS min (jedny z nejnáročnějších her měly přes 42 FPS avg na MAXED OUT + resolution 2560x1440<- to rozlišení už je celkem dost velké . Můj notebook se vypnul když sem si chtěl přehrát video na youtube v tomto rozlišení :-D jenže to už je jiná věc)
Stěžuje si tam taky na hlasitost grafické karty což by neměl být problém (notebooky bývají i hlasitější než tato karta (a přitom ta karta bude v bedně a třeba pod stolem takže nepůjde slyšet)) + sluchátka a problém vyřešen úplně.
PS pro autora threadu:Pokud studuješ denní studium (nevím jestli studuješ) a nedojíždíš šílené vzdálenosti jako např moje sestřenka z města do města stovky kilometrů a máš jedno místo kde se často vracíš a kde bydlíš tak bych si pořídil desktop a na studium kdyžtak nějaký šunt notebook který ti na výuku stačí. Já notebook mám a udělal jsem chybu jelikož za stejnou cenu jsem mohl klidně dneska hrát BF3 na max. Teď po pár letech nerozjedu ani Far Cry 3 na medium (a to pravidelně čistím notebook a "věnuji se mu") rapidní pokles výkonu po čase bývá u notebooků.
Věřím že herní notebook existuje, ALE (důležité je to ALE) má strašně hodně nevýhod.

Přesně tak. :)
Je to, jako by člověk napsal inzerát, že chce koupit motorku a chodily by mu mraky nabídek na tank, že je mnohem bezpečnější a vůbec lepší. :D
Když budu mluvit za sebe, tak já osobně chci notebook prostě proto, že sestavu teď ani nemám kam dát. Jasně že si ji pořídím ale nejdřív za pár let, teď prostě chci notebook a jako student si na něm chci i zahrát hry, což většina diskutérů nejen tady ale i na většině HW fór nedokáže pochopit :)

Kup si co hrdlo ráčí, tvoje peníze, ale po pár týdnech/měsících sám poznáš a uznáš, že "herní" noťas byl omyl a vyhozené prachy.
(nebudeš ani první a ani poslední, podobný krám od Dellu se mi tady někde válí a ani sedmiletá holka na tom hrát nechce, zvláště když si může vybrat)

Takže vzhůru do toho, pod heslem a nepřestanu dokud to nedostanu!

to jsi prisel z krizkem po funuse, RADCE, :D to tady uz tolikrat zaznelo ze uz snad i premylim ze radeji koupim kulickove pocitadlo na hrani :)
Jasne uvedl proc ten NTB chce a muzes mu pak jeste vysvetlit jak bude s tim desktopem chodit do skoly a na kolej :D a za necely tyden zase stehovat domu
Bomba rada RADCE

Ty mas asi taky misto mozku z piva kostku, co? Co mu tedy doporucujes, kdyz to neni desktop? Asi tablet ne? Na mobil te nesacuju. No jo, kdyz se tady vsichni muzete posrat z toho, ze nekdo ma svuj nazor a pres vyhrady bohu ze zdejsi proradny stale trva na ntb. mate z toho mokro v gatich. Uz si vy tupani uvedomte, ze on ten ntb chce i pres jeho nevyhody, ktere navic zna. Porad je to pro nej nejlepsi volba. Opravdu tolik demence a zaroven arogance v jednom a na jednom miste, jen tak nevidi. Uz se nedivim, ze toho pablba ms jste udelali radcem. Pekne se k vam hodi.

Dobre udelal protoze M-POL v podtextu toho clanku proste a zase jenom jednoduse vnucuje co nikdo nechce. Jsi opravdu tak hloupi a zaslepeny ze to nevidis?

Opakuji jeste jednou.

Pokud chcete byt objektivni tak budte a nevnucujte neco co clovek nechce. Rozumite pocitacum, ale mrzi me na vas ten pristup. I ten clanek HERNÝ NTB JE MÝTUS jsem pochopil, ale ja a kolega jinou moznost na vyber proste nemame. Stacilo uvest "Doporucim ti tento kousek protoze ........." a pak treba jen pripsat ale uvedomujes si nevyhody toho NTB treba prave proti tomu desktopu. Co bylo prosim na tom tak slozite? Proc se ted musi clovek docitat s prominutim takove sracky jako jsou od ms a spol?
Tady na teto diskuzi jste se ukazali v plnem svetle, jaka poradna ze to je, pokud to bude cist nekdo nezaujaty a pochopi smysl toho co jsme chteli "NTB do 30K" resp. "pomozte s vyberem (herniho) NTB" bude jenom nechapave kroutit hlavou ;)

Takze PA jak jsem napsal kdyz se nekdo zepta jestli znam radeji reknu ze neznam, ale reknu ze znam jiny a lepsi :)