Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava DO 22 000

Zdravím, rozhodl jsem se po 7 letech znovu si koupit nový počítač. K dispozici mám 22 tisíc. Přesáhnout můžu max 500, víc opravdu ne. Převážné využití bude na hry. Monitor, mechaniku a operační systém mám. Prohlížel sem si zde již sestavy okolo 20 000 (aktuální), ale moc sem jich nenašel, proto jsem se rozhodl založit nové téma. Po určitých inspiracích jsem zkusil něco svého: http://www.czc.cz/74cqpuhenqhgm8eilkgvn2un46/sezna m. Nepočítám s tím, že to pochválíte, vyslechnu si vše.
Díky

Máš omezený rozpočet, chceš herní sestavu a utrácíš za prťavý SSD který nemá prakticky ve hrách žádný význam.
Šetříš na desce, zdroji, krabici, chladiči = kvalitě a to je přesně obráceně.
(slyšel jsi někdy řev referenční g.karty, zelený fofr disk je další nesmysl)

Ten WD Green je pravda, přehlédl jsem, že to je green. Každopádně jsem si myslel, že ssd v jakémkoliv pc ovlivní jeho odezvu a pc je svižnější?
Ano, bude to jen herní počítač. Takže když se ssd vyndá, hned je tam větší rezerva na vylepšení. Dokázal bys mi, prosím, tu sestavu doplnit do těch 22 tisíc bez ssd a s těmi lepšími komponentami?

Díky.