Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tato sestava schopná .... ?

Zdravim,zajímalo by mě jestli tato sestava: czc-bavim-se-x209-a8-6600...
Je schopna rozjet na nějaké slušné FPS např. Skyrim, BF3 nebo přicházející ESO
Detaily např. střední ..
počítám s tim že na ultra si nezahraji nic :)
Díky za odpověď :)
Popř. Jestli neznáte lepší sestavu na hry do 11.000,-
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Převzato :

Byť na integrovaném Radeonu HD 8670D plynule rozběháte všechny nové hry, u většiny těch náročnějších to bude po výrazném snížení detailů a pravděpodobně i rozlišení. Byť se nám Intel i AMD snaží tvrdit, že jejich integrovaná grafická jádra mají dostatečný výkon i pro hraní ve Full HD rozlišení, u náročných her s ním nepočítejte.

Zdroj - počti si.