Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova WinXP Pro ze zálohy vs. aktivace

Mám provedenou zálohu partition disku s již aktivovanými WinXP Pro. Zajímalo by mě, zda po obnovení zálohy nebudu muset znovu provádět aktivaci Windows. Jen upřesním, že jsem od doby provedení zálohy neprováděl žádné hw úpravy PC a jedná se o zálohu vytvořenou Norton Ghostem.

lehnul nám jeden krám na hale, ze skladu se sebral jiný. bohužel byl předinstalovaný od výrobce, neaktivovaný, ležel tam dýl než měsíc, nešla mu zadat proxy na net, a u žádného servisního founu nám nefunguje tónová volba.
na adresu ms jsem si vzpomněl na všechny sprosté slova co znám, a na většinu dokonce 3x. naštěstí nebylo přibaleno jen pochybné recovery cd.
a příště si udělám čistý image :(

Jestli měl náhradní komp alespoň podobnou desku a stejného výrobce CPU,
tak za pokus stálo vrazit do něj HDD z kleknutého PC, jestli byl v pořádku.
Asi by to zabralo bez hlášky o aktivaci, jen pokud by bylo železo hodně podobné.
Přenos souboru wpa.dll z jiného kompu by pomohl asi těžko, leda ho nějak zeditovat.
Na tomtéž kompu to před časem fungovalo spolehlivě, možná už je to blokováno, to nevím.