Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista Business

Ahoj,chtěl bych si na NB nainstalovat Windows Vista Business ke ktrerému mám ze spodu NB licenční štítek.Problém je v tom že disk byl zformátován a tak nemám instalační disk.Chtěl bych se zeptat jestli ho někde mohu legálně stáhnout děkuju :) Jarin

mne je jedno kam a proč,

poznámka:

HP obvykle nemá bežne obchodovanú/predávanú licenciu Win, tam bude OEM licencia, o týchto zákazníkov sa Microsoft nestará, o tých sa má postarať výrobca, v Tvojom prípade HP.

Telefonuj na HP, kúp si HP Recovery DVD na eBay, ukradni to na torrentoch, je Tvoja vec co urobíš

... :puff: