Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba d3d11.dll

Dobrý den, potřebuji od vás maličkou radu, dnes se mi objevila tato chyba, celý notebook je rozhozený a nevím co stím. (viz. screen). Ode dneška mi nic nejde a když něco spustím tak s emi to zase nechce zavřít, dělá to strašný problémy. Prosím vás o pomoc.

Můj Pc:
Windows 7 Home Premium
4 GB Ram
Pentinum Dual-core T4300 2.10 GHz

Tak, a ještě nám prozraď, co jsi vyváděl, než to přestalo fungovat - instalace něčeho (nezkoušel jsi náhodou nainstalovat nové DirectX?), čistění registrů (např CCleaner, TuneUp,...), odstraňování virů, přetaktování, ...
A značka a typ notebooku by taky možná nebyla od věci.

Já nemám notebook .. Před tím než tam byla ta chyba tak jsem si stahnul Slim drivers a aktulizoval jsem všechno .. po té co jsem restartoval Počítač tak se ukázala a stále ukazuje tahle chyba .. DirectX mam .. nic nezmenil .. a když jsem dal do startu Command prompt tak mi to nenašlo stejný příkazový řádek co je v prvním linku ..což jsem nepochopil .. Místo Administrator: Command Prompt -sfc /scannow tam mam C:\Windows\system32\command.com ... takže ten scan nemůže provést .. Kde mam najít Příkazový řádek ve kterým mi půjde ten scan ??? ..

OMG. vlezes do start - programy najdes si tam prikazovy riadok v prislusenstve kdesi, a kliknes na to pravym tlacitkom a zvolis spustit ako spravca. Potom do toho cierneho okna napises
sfc /scannow

ani o pismeno viac a ani o pismeno menej.
Potrebujes mat vlozene instalacne DVD samozrejme