Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekávání zvuku při písničkách

Zdravím.
Když přehrávám hudbu na YT (YouTube) nebo ve WMP (Windows Media Player),tak mi blbne zvuk a to tak,že písničky normálně hrajou a najednou se na sekundu seknou (zaškrčí).
Window zaprášen není,včera byl přeinstalován (W7 ultimate x64)
Notebook:
nVidia 9300m GS
Intel Core 2 Duo 2.3GHZ
RAM 4GB
HDD 300GB 5400 RPM
Aktualizace,ovladače mám nainstalované.
Seká se to i při hrách,akorát při filměch ne,když se dívám například na kinotipu,tak film jede krásně se zvukem,ale jak pohnu myší,tak se zvuk na sekundu sekne a když myší hýbu pořád,tak se to sekne co cca 20 sekund.

Je pravda že HW problém by to mohl být jen velmi těžko, v případě že to dělá problémy při pohybu myší ... respektive nenapadá mě žádný rozumný HW důvod... takže bych se určitě taky přikláněl k těm ovladačům. Říkal jsem si že to bude jen banalita s Flashem ale když sem pak dočetl to že ti to dělá i ve hrách ... navíc při pohybu myší ...