Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žádost o PC

Dobry den muze mi nekdo sestrojit herni pc a aby na něm jeli tyto hry na medium/high grafiku plynule ? Hry : Call of Duty Black Ops 2 , Counter Strike GO a podobné hry. Prosím o link na Vámi sestrojeny pc a porovnání sestrojený pc a notebookem : asus-x550vb-xo016-d458318.htm Díky za Vaše odpovědi
Moje grafická karta je Nvidia geforce gtx 650 ostatní v mém pc je slabé.

Zajímavé, já zase vím, že i5 Haswell má o dost vyšší teploty na jádrech díky mizernému přenosu tepla, nežli třeba i5 SB-IB.

Jo a nejsem zrovna z těch, kdo si chválí svůj ocas, u mě převažuje vždy co možná nejoptimálnější výkon/cena/kvalita v daném cenovém limitu.

Máš snad dojem, že v tomto případě stojí větší výkon i5 za skoro o 2 000,- navíc zato?