Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr OS

Mám takovou menší otázku, když si koupíte nový počítač (ať už stolní či notebook) jakém OS dáte přednost? W7 nebo W8.1 bez ohledu na Metro :)

neni som vobec zastancom W8bleee, ale ak už musiš kupovat kup W8.1 PRO a možeš si vybrat medzi nim alebo
W7Pro ktora je dražšia,ale možeš ju legalne takto nainštalovat,tzv downgrade ak budeš chcet + hocikedy možeš dat aj to 8.1 ALE!!! toto plati len u krabicovky a musi byt PRO u OEM je to len pre jeden a ten isty PC