Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sestava 10k

Prosím o kontrolu sestavy + bych se chtěl zeptat:

1) bude stačit Alpine 11 Pro nebo tam mám dát Freezer 7?
2) stačí ta R7 1GB nebo rovnou vzít 2GB? Bude v tom nějakej praktickej rozdíl?

K sestavě bude nějaký max. WXGA+/HD+ monitor, hry staršího data.

Chladič tam mám nechat na radu sambilionka boxovej?

Gigabyte nemiluju, ale zároveň nevím, co je na nich špatnýho, jen tady se na ně nahlíží jako na sprostý slovo. Ostatní výrobci mají defakto stejné produkty pod svou značkou, takže nevidím důvod připlácet si třeba za "zlatej" ASUS, když Gigabyte je léty ověřený stejně jako právě ASUS a MSI.

Díky ti.