Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rezim spanku

dobry den
mam windows 7 a potreboval bych aby se mi cca po 15 minutach automaticky odhlasil a pozadoval heslo.

aby pozadoval heslo zaple mam a rezim spanku je nastaven na 1 minutu. ale boduzel nic se nedeje.
mohlo by to byt tim ze mi v pc bezi program na stahovani ktery neco stahuje?

winL pouzivam asi 10x denne. co kdyz ale usnu? :-) nerikejte mi ze neexistuje najaka varianta ktery bude splnovat pouze 2 podminky...

1)odhlaseni uzivatele po 15 minutach JEHO necinosti
2)vypnuti 1 beziciho programu na stahovani

predem dekuji za rady

Windows nemoze odhlasit uzivatela sam od seba ak mu tam bezia programy. Windows nevie ci ten program neni word do ktoreho si 3dni pisal dokument a neulozil ho, nemoze ti zabit program.
Locknutie (nerovna sa odhlasenie) sa da nastavit na urcity cas necinnosti. Alebo ak nevies kde, tak si nastav screensaver s nutnostou zadat heslo.

P.S. nastavenie locknutia po urcitom case hladaj v group policies, uz som to pisal. Neviem zhlavy kde nechce sa mi to hladat.