Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera - nevyžádaná hláška o uložení souboru

Zdar všem,

občas při surfování po netu na mě vyskočí tato hláška:
[http://img120.imageshack.us/img120/1757/questionwx0 .jpg]

Zajímalo by mě, co to znamená. Pokud si pamatuju, tak to na mě naposled skočilo, když jsem procházel stránky s softwarem volně ke stažení (studna.cz, slunecnice.cz.....). Konkrétní stránku si nepamatuji.

Používám Operu, WinXP_SP2
Díky za objasnění.

Doplněn název prohlížeče do předmětu. (host) (Prasak)

Speciální pozor na ty stránky dávat naštěstí netřeba, je to reklamní server, který m.j. sleduje návštěvnost i na mnohých českých webech, ale žádný program to není. Ale skutečně by neměl nic ukládat na disk, tazatel má asi něco špatně nastaveno v tom, jak zacházet s některým typem souborů. Stejný problém s connextra.com se objevuje relativně často, viz třeba http://www.operacesky.net/forum/viewtopic.php?t=245 2 případně jiná fora o Opeře.
Každopádně zablokování v urlfilter.ini problém odstraní.

Edit: Tohle jsem chtěl vložit jako dovysvětlení k příspěvku Honzy Fialy, klikl jsem na špatný odkaz.