Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veřejná IP - Nastavení

Dobrý den,

chtěl bych se vás zeptat. Dneska jsem potřeboval veřejnou IP a z důvodů, že mi asi před 3 měsíci přišel dopis že mám nyní veřejnou IP tak jsem s tím počítal. Bohužel jsem dnes zjistil, že to tak není. Zavolal jsem do Rio-Media a tam mi řekli, že já jí mám a že to bude nejspíše na mé straně. Tak bych se vás chtěl zeptat jestli někdo neví kde by mohl být problém?

Děkuji

Zapoj kabel do pc priamo od ISP a pozri si cez ipconfig aku mas ip. Je to 92.240....? Ak ano mas verejnu.
Alebo zapoj router kablom od ISP, pripoj sa k nemu, vojdi to web rozhrania a pozri sa aku ma router ip adresu na WAN rozhrani. Je to 92.240....? Ak ano mas verejnu (ale potom musis spravit port forwarding).