Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vícejazyčná Windows

Zdravím,
ve škole řešíme takový problém: Potřebovali bychom, aby byly na jednom pc dva účty a jeden byl v češtině a druhý v angličtině. Máme Win 7, ale vzhledem, že je to škola, tak by tam eventuelně měli jít dát i osmičky. Jde to takto vyřešit, nebo je třeba nainstalovat dvě verze Windows a z toho jedna česká a druhá anglická?
Díky moc

Win 7 Ultimate má viacjazyčnú podporu (po nainštalovaní ďalšieho jazykového balíčka) - môžeš zmeniť jazyk v ovládacích paneloch. Zmena sa prejaví po odhlásení a platí len pre užívateľský profil, kde je aktuálne prihlásený užívateľ...