Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 - Vlastní instalace

Zdravíčko,
chtěl bych vás poprosit o radu. Chtěl bych vytvořit vlastní instalaci Windows 8.1 s předinstalovanými programy (office + par programu). Na internetu jsem našel mnoho navodů v angličtině. Tu ale moc neovládám nijak moc dobře. Zjistil jsem, že se dá nejspíše vytvořit vlastní install.wim soubor, ale nic víc. Mohl by mě někdo poslat přesný návod (klidně i v angličtině, ale aby to bylo opravdu ono). Děkuji

Ak to chces len pre ten jeden PC tak si urob zalohu systemoveho oddielu, MS to vola bitova kopia systemu, je to vo Windows v zalohovani, v home verziach mozno ne (potom pouzi acronis alebo podobne nastroje).

Vytvarat modifikovanu instalacku je totiz dost silne komplikovane, a spravidla to normalny clovek nepotrebuje ptz nemusi instalovat na 3tisic roznych PC to same. Na jedno PC staci zaloha oddielu.

Probíráme to v Operačních předmětech ve škole. Byl jsem nemocnej a chtěl jsem to zvládnout sám. Zatím jsem tu vlastní instalačku zkoušel na dvou PC a fungovalo to.

Vytvářel jsem i nějakej XML soubor. Ale nevím jestli se mi to povedlo.