Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multifunkční zařízení HP PSC 1510 (tiskárna, skener, kopírka)

On to zas není takovej dotaz, spíš povzdechnutí. Ještě jsem se nerozkoukal na netu, píšu nejprve sem. K vánocům jsme si (možná bohužel) pořídili tuhle mašinku - bohužel proto, že je to inkoust a ne laser.

Má někdo s tímhle zařízením libovolnou zkušenost? Dobrou či špatnou? Ještě jsem ho nevybalil, ale nejsem z něj nadšenej. Inkoust bude pekelně drahej. Vím, že pro některý tiskárny existuje možnost levnýho tisku, patří tenhle kousek mezi ně?

Pavel

nedat k tiskárně za x tisíc usb kabel

Oficialni duvod, ktery jsem slysel od HP proc nedavaji kabely k tiskarnam:
Kazdy uzuvatel potrebuje kabel jinak dlouhy, pokud by dali 5 metrovy, tak ho spousta lidi bude mit zbytecne dlouhy. Pokud daji kratsi, tak si zase budou nekteri dokupovat.

Ja som si pred rokom tiez na Vianoce kupil HP PSC 1215 all-in-one a prave uz spominany 5m dlhy kabel som dostal v krabici :)). 27.12. Som nemusel bezat dokupit si ho.:-)

Inak som s tymito multifunkcnymi zariadeniami od HP dost spokojny. Ma ho niekolko kamaratov v roznych verziach. Cena dost nizka a za nu som dostal slusnu tlaciaren, scaner a kopirku na obcasne pouzitie do kancelarie a do domacnosti. Uplne staci. Nech od nej nechce nikto aby denne tlacila 100 stran s usmevom na displey-i. :-D

Oni se u HP asi pomátli. Expresní instalace ("taková ta menší") trvá asi 20 minut a píšou že sežere 400 MB! Proč proboha? Že si chce člověk něco vytisknout? 400 MB?

Jinak zařízení jsem dostal do provozuschopnýho stavu dle návodu i já, bez větších potíží, čímž prohlašuju, že je to "trotlfest" :-)

Vím že jste tu uvedli i nějaký info ohledně refillů - má někdo konkrétní zkušenost?

Díky všem.

Pavel

no já jsem ho skoušel instalovat po hodine se expres instalace zastaví na 94 % a rychlost přenosu dat (instalator předstíraá že instaluje) se začne pomalu snižovat.
Jelikož na podobne pi...... nemam čas stahl jsem si webu hp instalator nový (asi 90Mb) a výsledek uplně stejny

Mám 14 dní starou instalaci xp a tiskárnu jsem zatím do usb nezapojil (přesně podle návodu) a nainstalovat nejde viz výše.
Na předchozí instalaci XP byl problem ten samý ale neměl jsem čas a tak jsem připojil USB a vidle nainstalovaly tiskárnu a jáá měl z all in one pouze one
Nyní stahuju instalátor v angličtině je poloviční dam vědět jak jsem dopad