Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uznana reklamace komponenty - co kdyz uz se neprodava?

Ahoj,
Prestala mi fungovat graficka karta dva mesice pred koncem zaruky. Odnesu ji na reklamaci, ale nevim, co mi (pokud ji uznaji) nabidnou za vymenu, kdyz ta karta uz v nabidce daneho obchodu neni (X700pro 128MB AGP).
Muzou mi nabizet nejakou jinou, stejne vykonnou? Nebo se muzu sprajcnout a rict, ze chci presne tu samou, protoze bych je pak tim nejspis donutil mi vratit porizovaci cenu te karty?
Diky za nazory.

Ze zákona je li vada neopravitelná máš nárok na vrácení peněz. Koupíš li si jinou je jen na tobě. Jestli trváš na tomtéž výrobku i když se nevyrábí, máš nárok na psychyatrické vyšetření. Pokud ti žádanku vystaví obvodní lékař, nic neplatíš.:-D

Moc se neraduj, me odesla R9800 v dobe kdy uz se davno neprodavala, sel jsem ji reklamovat, vyrobce reklamaci uznal a poslal mi novou R9800, to byl pro me docela sok, protoze jsem si myslel, ze se dohodnu s prodejcem na nejake o neco lepsi v te dobe ale cenove srovnatelne s tou co jsem kupoval. :-| Oni totiz pro tyhle pripady vyrobci nechavaji nekolik kusu v zaloze, takze dost casto maji ten sami model, ktery jsi koupil.

Jinak pokud by tu tvoji X700 uz opravdu nemeli, tak nejlepsi je domluvit se s prodejcem na vymene za nejakou lepsi kartu cenove srovnatelnou s tou tvoji, kdyz jsi ji kupoval, oni totiz prodejce neradi vraci penize. ;-)