Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reset tabletu Evolveo Xtratab 7.0 QC

Dobrý den
mám tablet Xtratab 7.0 QC a při zapínání tabletu mi pořád dokola nabíhá logo android, ale nic se neděje. Pro reset systému se používá tlačítko hlasitosti a On/Off, bohužel já tlačítko hlasitosti nemám, místo tohoto tlačítka mám jen tlačítko MENU.
Děkuji za pomoc

Reset pomocí hardwarových tlačítek se mi bohužel taky vůbec nepodařilo spustit.
Nicméně pokud grafika najede, dá se spustit naklikáním přes Nastavení - Zálohování a obnovení dat - Obnovení továrních dat.