Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPSka Eaton Protection Station 650 FR

Zdar,

premyslim o zakoupeni teto UPSky domu na moje dva PC, pripojil bych k tomu PC1 (i7-950, GF570) a PC2 (i3, GF650Ti) a router. Zvladne to?
Hlavne se chci zeptat, kdyz vypadne elektrika a bude pocitac zapnutej, zacne to houkat? Jde u tehlech UPS zvuk vypnout? Co kdyz budou vypnuty pocitace, ale router nechavam neustale zapnutej, jak se to chova?

Dik.

http://www.czc.cz/eaton-protection-station-650-fr/ 83052/produkt

Já si sehnal dvě starší vyřazené ups (ještě staré plechové APC 600W) a k tomu oem náhradu originální baterie, tu seženeš i za 400-500. Možná bych zvážil podívat se po bazarech. Nevím jaké baterie žere ten Eaton, možná by nebylo špatné to zjistit. Ty do APC a Fortronu jsou levné (myšleno náhrady). Třeba za dva roky to budeš muset stejně řešit.