Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na notebooku lenovo nejde internet

ahoj,kamarád má notebook lenovo- přesný název nevím. Na internet používá google chrom. Ale říká, že když ho zapne, internet nenaběhne. Jen v levém horním rohu je jakoby to kolečko na načítání. Ale to se ani nehne a stránky zůstane úplně bílá prázdná. Na exploreru mu se mu internet nespustí taky, tam se mu zase stane, že mu problikne modrá obrazovka a pc se restartuje. Nevíte prosím co s tím může být? Děkuji T.

Ta modrá obrazovka je BSOD (Blue Screen Of Death), ale pro zjištění přesné příčiny je nutné sem napsat nebo vyfotit o jaké konkrétní chybové hlášení se jedná.

Ať zkusí nejprve aktualizovat ovladače síťového adaptéru.