Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zdroj "šustí"

Nwdavno sem odpalil zdroj a kupoval novej. Ovsem co me na nem stve ze pri startu pc a potom i pri behu tak zajimave susti a treba kdyz nabiha nejaka aplikace susti jeste vic...uz me to docela stve. V uspornym rezimu je pekne tichounkej a neni slyset. Je to 350W

[mod]změna předmětu, bylo: PC zdroj (touchwood)[/mod]

Dnes jsem zjistil stejný problém, zdroj jsem rozdělal, jednoznačně nejde říct jestli to je trafákem, ale jemné pištění se ozývá pořád a je to docela nepříjemné, pořád to slyším, takže řešení je investovat někde kolem 800,. a koupit nový kua...