Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s flashkou - zmizla mi kapacita

zdravím, mám flasku která má 13GB. Teda měla. Měl jsem na ní nějkay programy, složky,....to jsem překopiroval na PC a dal format flešky - v XP. (protože mi nějak blbla). po formatu jsem zjistil že velikost složky je 34MB. Zkusil jsem dat teda jesště jednou format a teď je 149MB. po dalších x formatech ale zustava kapacita pořád těch 149MB pouze. Jak je možné že kapacita zmizla? lze to dát zpět?

děkuji za rady

Pokud jsi odpojoval flashku bezpecne, tak se to co je ukazovano na tom videu nemuze stat, respektive jedina moznost, jak se to muze prihodit, je hardwarovy problem na flashce, teda to ze ti to na chvili vratilo nic neznamena, hlavne na tu flashku uz neukladej zadna data, ktera bys nemel nikde jinde, brzy se to bude opakovat. (Pokud to bylo diky hloupemu vytrhovani flashky za chodu, tak to uz nedelej nebo se to bude opakovat taky.)