Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash Player

Ahojky prosim poradi mi nekdo ohledne Flash Playeru mam ho na instalovaneho a pocitac mi porad pise ze si ho musim nainstalovat nechapu kde je chyba poradi nekdo prosim dekuji moc

Flash playery su 2 rozne. AX verzia je pre Internet Explorer, druha verzia (ne AX) je pre ostatne prehliadace. Jake z tych dvoch mas nainstalovane vidis v ovl.panely - flashplayer na poslednej karte. Kedze tebou pouzivany prehliadac tajis jak partizan, tak sa ti neda radit.

Druha vec je v kazdom prehliadaci (aj v tom tvojom tajnom) je v menu sprava doplnkov, a tam sa daju vsetky doplnky vcetne flashplayeru zakazat/povolit.

Do Chromáka zadej adresu chrome://plugins/ a podívej se, kolik tam máš Flash Playerů. Nechej povolený jenom jeden (vyzkoušej to). Pokud to nepomůže, stáhni si z Adobe jejich odinstalátor fleše, odinstaluj ho všechen z počítače a pak nainstaluj novou/nejnovější verzi.

Potřebuješ něco takového: C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash\NPSWF32_12_0_0_ 44.dll