Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapomenuty síťový klíč

Prosím o radu, jsem laik. Rodiče mají notebook s windoows XP, tam mají sítový klíč zadaný. Na novém notebooku Windows 8 potřebují ten klíč zadat, aby mohli přes Wifi být připojený, ale oni si ho nepamatují. Snažila jsem se něco vyčíst ze stejných problému u vás, ale nezvládla jsem to.
Wifi je HUAWEI Echolive HG520i, Adresa IP 10.0.0.1, výchozí brána 10.0.0.138
Děkuji

To je dobře popsané. Jen otázka, pro laiky. Kdyz to zkusim na XP podle navodu, tak si prepíšu a odpojím to nynější číslo, nebo ho jen přečtu. A pak ho zadám do toho druhýho notebooku, kde nemám ten klíč?Dík

Doporučuju kabel. Do administrace routeru se pravděpodobně (není to dogma) dostaneš i přes wifi, ale budeš-li provádět na bezdrátu změny, odpojí tě to. Jde ti ovšem pouze o heslo ke tvé síti - vstoupit, přečíst, nic neukládat, vystoupit, zadat do NTB v dialogu wifi připojení. Thats all, folks.

Milosrdný (není) bože! Chce se po tobě pouze to, abys navštívila administraci routeru. To se dělá v prohlížeči (jakémkoliv, snad výjma chromajzla ]:)) naťukáním adresy 10.0.0.138 do navigace a následným zadáním jména a hesla krabičky (default je "admin/admin"). Pak si v "Pre-Shared Key" přečteš heslo, které pak zadáš v dialogu připojení wifi svého notesu. Co je na tom nepochopitelného?