Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zálohování.

Dobrý den. Mám ve W7, nastavené automatické zálohování. Vždy po zálohování se mě objeví tento problém, viz foto. Když zkontroluji které soubory to jsou, - asi čtyři, píše to že je program nenalezl. I po odstranění těchto souborů s toho okna se po příštím zálohování objeví znova. Okno ve kterém se to zjevuje má nadpis: Backup files 2014-02-03 094516 eror-poznámkový blok/ Kde jinde bych ty soubory našel a odstranil? Nebo si toho nemám všímat a vypnout kontrolu zálohování? Děkuji za pomoc. Karel.

dobre tak bitova kopia systemu existuje,no a tie sukromne veci nevidim vobec dovod takto zalohovat,už len preto že ich otvori len ten system ktori ich vytvoril
polopate: čo chcete si nakopirujte sam a mate pokoj,otvori to akykolvek pc s akymkolvek systemom