Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po chvilce hraní se sníží FPS

zdravím,
na mém laptopu acer aspire 5750g hraji world of tanks a far cry 3. na začátku mívám většinou 50fps. po chvilce hraní - 10 minut - to skočí dolů a drží se to mezi 8-13fps. nevíte, jak bych tomu mohl zamezit? pomohla by chladící podložka nebo něco? děkuji za pomoc

Pokud se ti krám přehřívá tak dochází k automatickému podtaktu procesoru.
Zbav noťas prachu = vyčistit nebo to dej vyčistit.
(jinak snad můžeš pařit na balkoně nebo na zápraží však je venku chladno, lepší jak jakási podložka více méně k ničemu)