Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání prohlížečů při stažení

Chtěl bych navázat na toto téma: http://pc.poradna.net/q/view/1177239-nastaveni-pri stupu-k-webcache-v01-log?page=r1177659#r1177659

Nefunguje mi stahování z internetu.

Když chci stáhnout něco (obrázek, program, cokoliv), např. najedu na obrázek a dám uložit obrázek... tak se mi vypne prohlížeč.

Opera se vypne a nic neřekne, IE taky, safari přestane pracovat. Netuším čím by to mohlo být, ale když mám např. .exe a místo uložit dám spustit tak se mi stáhne do temp a nevypne se mi prohlížeč. Jsem z toho zmatený, zkoušel jsem i změnit složku pro ukládání z C:\Users\...\Downloads na něco jiného, ale i tak to padalo. Zkoušel jsem zakázat JS, ale taky nic.

Budu vděčný za jakékoliv rady, Děkuji.

Odinstaloval jsem AVG, házel nějaké errory o chybějících knihovnách.

Stáhl jsem trial verzi Avast Internet Security a našlo to nějaké bitcoin..něco asi v 10 složkách v appdata, tak jsem to odstranil a běhá to :)

Kdyby měl někdo stejný problém doporučuji avast a scan v nouzovém režimu.