Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hadanka c.6

pripravil som pre vas dalsie hadanky, aby ste sa cez vianoce nenudili. :-p pretoze predchadzajuca hadanka bola pre vacsinu ludi neprekonatelna, rozhodal som sa zatial pisat hadanky z kategorie: basic. ide hlavne o to, aby ste sa naucili co to o html a neskorsie aj php pripadne perl. aby vsak to nebolo uplne easy, rohodol som sa html kod zaplavit balastom. nato mi celkom dobre posluzil wysiwyg editor - WebBuilder verzia2, ktory je free. povodne som to chcel pisat vo worde, ale potom ma to preslo. :D prvky su poziciovane absolutne, tak dufam ze to vase prehliadace zvladnu.
hadanku najdete tu: 6
hall of fame zase tu: hof.txt

have a fun. ;-)

uz to chapem myslim. na prvy pohlad to vyzera ako krizenie ale ked si to clovek presunie podla pozicii tak by to malo byt ok
edit: inak bud zle pocitam alebo je si sa musel pomylit ty...alebo je tam nejaka finta. ale podla zdrojaku som uz mal byt v hall davno a nic;o)
edit2: alebo nestaci dat spravne heslo do spravneho formu len?

aha jasne myslim ze to uz vidim idem skusit.
edit: tak dufam ze zadava spravne heslo. predsa tolko tych poli tam nie je a musel som uz skusit vsetky kombinacie (pocitat podla pixelov sa mi nechcelo;o)) a nic. napisem ti spravne heslo na icq a ty mipovies aspon ci je dobre alebo nie.
alebo som este nieco prehliadol?