Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno News: jak se zaregistrovat?

Možná to bude znít někomu jako naivní otázka, ale tohle fakticky neznám.

Rád bych se zaregistroval do "newsgroup", tj. takové té emailové diskuse. Našel jsem si konkrétní fórum, ale neumím se "k nim připojit". Mám Operu 9, předpokládám, že půjde použít jako klient. Adresa "news" je http://msdn.microsoft.com/newsgroups/default.aspx?d g=microsoft.public.windowsxp.embedded

Poradí mi někdo konkrétní postup, jak nastavit účet? Emailová adresa je na post.cz

Pavel

No jde mi o to, abych mohl zprávy číst i odesílat, tak jsem myslel, že je třeba se registrovat. OE bych se radši vyhnul, mám k těmhle MS udělátkům averzi (na poštu zásadně používám www rozhraní), tak bych radši v Opeře. Ale nepůjde-li to jinak...

Pavel

Pokud na všechno používáš webové rozhraní, tak můžeš používat webové rozhraní i k MS news - ten odkaz co jsi poslal :-)

Jinak jestli má opera news reader musíš vědět Ty, já operu kvůli tomu instalovat nebudu. Jestli má, klidně ji na připojení k MS NNTP serveru použít můžeš..