Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook se nespusí

Prosím, syn odinstaloval z ntb. původní wind.7 instalací wind. 8,ten ovšem samozřejmě nejede, jediné co se zobrazí je modrá obrazovka viz příloha. Podotýkám že instaloval jako každou např. hru- tedy stáhnul někde na uložto iso soubor a ten instaloval ??!!Nesmysl, jasný... nejde nic Bylo mi doporučeno že mám zkusit použít tři instal cd od svého stolního pc(recovery disk, oper.program a jazyk. sady) , jen použít klíč ne z pc, ale z toho jeho ntb, nespustím však nic, prosím a děkuji za pomoc, Eli
Původní stejný dotaz jsem jednou nechtíc smazala, omlouvám se za opětovné vložení
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Jak říkám, jediné co naskočí je (v příloze) ta modrá obrazovka, při restartu rychlým mačkáním esc dojdu sice do biosu, ten je mi asi ale na nic, nic víc v něm nedokážu, jinak se z modra nikam nedostanu, když restartuji s inst. cd windowsů tak se instalace nerozjede a naskočí opět ta modrá obrazovka, díky

nabootuješ z nějakého "ultimate boot cd", s některým partition managerem. v něm se podíváš, zda na disku existuje recovery oddíl.
pokud jo, označíš ten oddíl jako aktivní, zkusíš nabootovat a recoverovat.

nebo si seženeš instalační cd win7 stejné (home) verze, nainstaluješ, postahuješ od výrobce drivery, znovu doinstaluješ aplikace, nastavíš prostředí.

nebo pošleš syna na brigádu, ať si vydělá na opravu ntb v servisu.