Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa noveho pocitaca

Zdravim, tento tyzden alebo buduci by som si chcel kupit novy pocitac a kedze mi kazdy vravi ze si ho mam radcej poskladat tak preto som tu.Prd sa rozumiem do pocitacov..takze bolo by dobre keby sa dal postavit a poslat poskladany..Moje poziadavky su ..Tvorba videii,hranie hier a natacanie...Procesor Intel,Grafika Nvidia a HDD najlepsie 1tb viac..cena do 700 eur..monitor mam full hd benq rl2455 ..Skrinu asi cooler master alebo corsair pripadne zalman..necham na vas .diky zatial

hm.. ty raději nic neskládej, protože tomu vůbec nerozumíš. strkat i5 3570 do desky Z87 je fakt GENIÁLNÍ!

a pokud to není tajemství, poděl se s námi o ten 2x levnější obchod, jsem zvědav, co to bude za kvelb..

:) tak potom teda objednam aj tie pamete z Alzy plug n play..a chladice taky aky ste mi doporucili :) Dik za vsetko..uz to objednat a popytat kamoss ci mi to posklada:)

Edit: nasiel som na gigastore.sk tieto pamete ..1.5V Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 (KHX1600C9D3P1K2/8G)
Odstránený odkaz na e-shop s pochybnými praktikami. (los)