Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod na Windows 8.1

Ahoj,

chtěl bych přejít na Windows 8.1, ale chci se zeptat, jak to bude s ovladačema? Budou fungovat ovladače pro Windows 7? Protože co jsem koukal na net, pro můj HW na netu pro osmičky nejsou (Respektive koukal jsem jen pro procesor, ale pro ostatní to asi bude stejný). Konkrétně je to třeba Inter core i7-920, zákl. deska Gigabyte GA-EX58-UD4P, grafika Gainward Radeon HD 4850 atd..)

Díky

Změna kategorie, původně: Software. I Windows 8 jsou operační systém. (karel)

Skusit možeš dohladat sa podla ID ovladača v spravcovi zariadeni da
ale skor by ma zajimalo ktorej bajke si uveril ,teda čo čakaš od W8 ,že ti skoči plocha za par sekund neznamena nič,ked to načitava na pozadi