

Google Chrome: Rozšíření - Nainstalováno podnikovými zásadami.
Zdravím, mám takový problém, v Google Chrome mám rozšíření jménem "UTubeAoDBloick" které nelze odinstalovat/smazat.
Píše mi to u něj: Nainstalováno podnikovými zásadami.
Problém je, že kvůli tomu rozšíření, když kliknu na nějakej odkaz, tak se mi občas stane, že se mi otevře tahle stránka namísto tý, který se má otevřit. Když ten odkaz otevřu znova, tak už se mi otevře ta webová stránka která má.
http://pp.developunit.info/z/?eid=35&hid=0&pid=356 &rf=http%3A%2F%2Fsearch.yahoo.com%2F%3Ftype%3D7146 47%26fr%3Dspigot-yhp-ff&s=px.pluginh&r=0.287184171 7025221
(tato webová stránka se mi občas otevře namísto jiné)
Používám: Windows 7 64-bit
Google Chrome: Verze 32.0.1700.102 m
Administrátor zakázal aktualizace.
Otevírání té podivné stránky jsem si všiml až dnes. Poslední týden jsem si nic neinstaloval.
Avastem jsem to projel, nic nenašel. I Advanced SystemCare5, stále tam to rozšíření mám.
firemní admin vám instaluje chromáka? je blázen?
můžeš zkusit hledat podle popisu někde tady:
pak ten "šílený_název" poslat k čertu.
Tím jsem nemyslel šéfa, ale administrátora jako oprávnění na počítači. Tohle je můj osobní počítač. Tohle tam mám napsaný když si dám info o aplikaci google chrome. Jinak já jsem žádný aktualizace nezakazoval =XX
toto je ono - verze souhlasí, co teď?
adresář lgmk... smazat a doplněk je odinstalován.
ten byl vždycky nahovno - ani bych se nedivil, když bude čím dál víc věcí selhávat a hlásit, že nejdou odinstalovat.
Tak když jsem to vymazal vše - udělal si zálohu, tak sice jak už jsem vyzkoušel, nejsou funkční, ovšem budou mě tam otravovat ty ikonky.
Jinak co by jste teda doporučil místo toho Advanced Systemcare? :)
nic.
jak to říct slušně: advancedy systemy cary, cleanery a tuneupy jsou jen placebo pro lidi bez mozku.
nikdy nedokázaly nic vyřešit. lidi sem chodí a přiznávají, že s nimi pucují windows třeba každý týden, přesto problém zůstává. tak čemu ten sw pomohl?
jako přes gpedit? to bude spíš jen výmluva toho doplňku. fak to nešlo odebrat normálně? měl jsem za to, že chrome si na žádná oprávnění nehraje, proto se taky instaluje celý do profilu uživatele.
(toho by šlo využít k vybílení doplňků: nainstalovat ho pod jiným uživatelem, pak překopírovat obsat adresářů "Extension" a "Extension Rules")
oba dva ty doplňky mi připadají jako adware či spyware - máš některý z nich vědomně?
pro odmazání ikony bych ještě hloubal nad obsahem:
který .ldb soubor bude mít uvnitř (v hexaprohlížeči) název hnusného adresáře "lgmk...", ten smazat.
S tímhle jsem se setkal taky poprvý, vždycky mi šlo smazat jakýkoliv rozšíření. Jinak jinýho uživatele než administratora nepoužívám.
AntiGameOrigin - Ten jsem si nainstaloval vědomně
Najel jsem do toho adresáře, nic takovýho jsem tam nenalezl -> screen.
zase má někdo vypnuté zobrazení přípon.
proto se tam ten adware tak ochotně nainstaloval.
Chromajzl je trest vesmíru za hříchy z minulých životů. Kontaktuj admina, ať ti nainstaluje Operu nebo FF. I ten profánní IE je lepší.
z Google se stala krajne nebezpečná záležitost, dnešní šefka Google tam došla z DARPA, dcerské agentury NSA. DARPA funguje pro NSA, no nejenom pro ní, jako výskumno-vývojový ústav pokročilých technologií které se prípadne múžou hodit. Internet samotný, byl ostatne také projektem DARPA.
Dá se ríci, Google, DARPA, NSA jsou vzájemne propojené, personálne, finančne, projektovo, možná dnes jejich zdánlive nezávislá existence je jenom krytí.
Tomu svedčí i prapodivná transakce posledních mesícu, kdy Google koupil nejaké firmy robotické, ty dlouhé roky vyvíjely stroje pro bojové nasazení za peníze DARPA.
Vývoj čeho bude Google financovat je obchodním tajemstvím ....
...