Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z 32bit na 64bit

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli mužu tenhle pc přeinstalovat z 32bit na 64bit a pojedou na tom hry lépe.

Operační systém: Windows 7 Professional Media Center Edition
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti
Ovladač IDE: Standard Dual Channel PCI IDE Controller
CPU: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8200 @ 2.66GHz, 2666 MHz
Pevný disk: ST1000DM003-1CH162 ATA Device (931 GB, IDE)
RAM: 4GB (3GB usable)

Předem díky za odpevědi.

Budeš mít k dispozici celou paměť, ale to je jediný benefit, který získáš. Pokud hodláš nový OS kupovat, tak zbytečně vyhodíš peníze. Pokud systém někde šlohneš, tak to je jedno, výkon ti to stejně nepřidá, hry pojedou furt stejně mizerně.

tak urcite muzes,nicmene bych ve vykonu zadnej podstatnej rozdil nevidel graficka karta bomba procesor uz slabsi takze 64 bit by byl znatelnej rozdil poznat leda na nejakym novejsim 4 jadru + 8 gb ram alespon.

- 4GB RAM je hranice, kde jiz muzeme uvazovat o systemu x64
- Za normálnich okolností, pujde il o stejnou verzi Windows 7 xxxx, melo by jít o stejny aktivační klič, ktery mas jiz u tvé aktualní verzi x32 bez ohledu ze jde o verzy x64