Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Trese se mi pc

Kdyz zapnu pc tak se mi po dlhsi dobe zacne trepat pc jako pracka, nevite cim to muze byt jelikoz teploty sou v poradk....

windows 8,1
ati radeon hd 7850

nevim.. tedkom sem dal dole plech .. pc bol vypnuty... skusil jsem reprak pritisnut plech sem dal zpatky a kdyz sem zapol pc tak je to este horsi neco tam vrci jako kdyby sused vrtacku drzi.... kdyz to treba necim prykrijh abychom to nebylo pocut ptotoze ja nechcu tady vybouchnost jelikoz nevim co stym