Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem velikost SSD disku pro win 7

Zdravím všechny. Prosím o radu, chtěl bych zrychlit počítač a rozhodl jsem se pro zakoupení SSD disku. Na tento disk chci nainstalovat win 7 a pro ostatní data používat druhý "klsický" HDD. Jaká je minimální velikost SSD disku pro instalaci a správné fungování win7. Moc dík

Doporucovana velikost volneho mista na SSD pro spravnou funkci je 25%, to jest v tvem pripade 9,3GB, takze v pohode uz tam mas min mista nez je doporucovano a vem si kolik vyjde jeste aktualizaci a teda sporadani dalsiho volneho mista, nebude dlouho trvat a budes na dne.
Podle meho je i 64GB SSD malo, protoze k cemu SSD, nenainstaluju si tam krome Windows ani jediny program.

cistenie disku ma zbavi max tak 2gb, ktore su behom tyzdna zase spatky. behom pol roka cca zo 60gb tam mam spomenutých 42gb, ale uz nejaky ten mesiac sa to drzi na priblizne rovnakej urovni tak dufam, ze to tak aj zostane lebo zacinam pomalicky sediviet z toho preco som si nekupil o trochu vacsi..

nehovorim, ze kazdy den je 2 gigabajtova nedela, ale napr. pred pol hodinou som to dal cistit a bolo tam nejakých 70mb, teraz len tak zo srandy a zase naslo zbytocnych 60mb. neviem ci si win robi stale nejake zalohy alebo co, ale je to dost strateného miesta ked win ma nejakých 22gb a programy necelych 10gb