Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart ADSL modemu na dialku

Sem-tam sa mi stava, ze mi ADSL modem "zamrzne" a teda sa neviem vzdialene pripojit na PC ktore mam doma. Vyriesim to len tym ze po prichode domov ho vypnem a zapnem (ten modem) a vsetko ide. Existuje nejaky sposob, ako by som to mohol spravit na dialku? Je mi jasne ze kedze je modem zamrznuty (alebo co s nim je, proste neide) tak sa do modemu nedostanem, ale existuje nejake (pridavne) zariadenie ktorym by som dany modem vedel na dialky vypnut a zapnut?

Vdaka

Je to sice drahé (ale celkem o dost levnější než předchozí zařízení), ale funkční. Předplacenou kartu v trafice máš za "pár korun" (nejlépe od vlastního operátora na kterého budeš mít nejvíce volných SMS v tarifu) a je to. Kaktus dokonce rozdával po městech SIMky zdarma. Včera jsem ji aktivoval na podobné GSM experimenty.