Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafika po reinstalaci Windows - ovladače?

Hezký večer,
ano přiznávám, jako běžný PC uživatel jsem se sama pustila do reinstalace windows. Vše proběhlo v pořádku jen grafika stále zlobí.

Mám Lenovo (IBM) R61 typ 8918. Tady se stahují ovladače: http://support.lenovo.com/en_US/research/hints-or- tips/detail.page?&DocID=HT037648

Nainstalovala jsem ohledně grafiky: 7kd173ww, 7vua51ww, 79oi30ww. Grafika ale pořád zlobí a to stylem, že když chci přesunout třeba okno, kliknu na to myší a táhnu...je to hrozně pomalý/seká se to. Nevíte, co tomu chybí? Co bych ještě měla udělat/instalovat?

Instalovala jsem i jiné ovladače: audio, chipset, card reader, wifi a optical drive.

Děkuji předem za radu!
Vee

Pokud tam recovery oddíl je a nesmazala jsi ho při reinstalaci Windows, tak tam pořád je. Podle návodu, který ti sem postnul "host", můžeš notebook obnovit do továrního nastavení, budeš mít nainstalovaný OS i s ovladači. Pokud tam máš data o které nechceš přijít doporučuji zazálohovat.