Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neustále padání windows 8.1

Ahoj,
prosím o radu. Tak v listopadu jsem si nainstaloval upgrade win 8.1. Chvíli to jelo bez problémů, ale pak z ničeho nic začaly windowsy padat. Pokaždé to píše jinou chybu pádu. Na tzv modré obrazovce se chyby střídají. Říkal jsem si, že to bude ovladačema, tak jsem kompl celý přeinstaloval, udělal čistou instalaci 8.1 a postupně přidával hardware a dával aktuální ovladače. Opět to chvíli fungovalo, ale teď to opět padá.... Nevíte prosím někdo jak na to nebo co mám dělat??,

Tak nakonec jsem počítač kompletně vysál a vyčistil. Odpojil všechny USB a postupně připojuji. Připojena klávesnice, tiskárna a kamera. Vše jede bez restartu. Začínám podezřívat ten všudepřítomný prach... Tak uvidíme.