Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ECDL certifikát - je k něčemu dobrý nebo zbytečný?

Dobrý den, chci si udělat certifikát ECDL, ale nejdřív bych se chtěl zeptat, jestli je tady někdo takový, kdo certifikát má a doporučil mi ho, jestli mu byl v životě třeba někdy dobrý a nebo jestli je to podle vás zbytečné?
Děkuji za názory

Změna hloupého předmětu, původně: ECDL (host)

(50... a vic)

:)

U lidi v tomto veku zamestnavatel muze mit pochybnost o jejich znalostech o vypocetni technice.

platilo v těch 90.letech. dnes jsou těsně před důchodem nebo už mají pc jen doma jako hobby.
zaměstanavatel dávno ví, jestli staříci dokážou ty krámy používat, nepotřebuje na to ecdl.

k těm pochybnostem o znalostech: za 8 let existence poradny bych spočítal na drápech jediné tlapy, kolik děcek dokáže sejmout screen aktivního okna ve windows a jako bonus ho odeslat. na samozřejmost jako jsou už 18 let práva ve windows se vůbec ptát nezkouším.
údajná školní výuka na nich nezanechala žádnou stopu. od těch 50-80letých se liší jen tím, že paří hry. což je znalost jak sviňa.

dnes mě v práci poučoval náš it-man, jak smažu nefunkční profil na pc. přihlásím se na pc do svého profilu a za běhu ho smažu. když ti toto tvrdí znalý profesionál, co vlastně čekat od běžných kancelářských krys?
snad nějaký bod v ecdl za powerpoint.

Nauci sa ze polevka je recommended :D (to bolo na zaciatku jednej hry davno ze pride agent do CR do restiky a casnik ze date si svickovu? A on ze "No, polévka was recommended" :D To bolo ako heslo ze je agent, casnik bol spojka :) Dodnes 10rokov sa na tom rehocem ked jem polievku :)