Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyměna chladiče

Potřebuju pomoct dam tento cladič na moji grafiku mam ati 9600 250MB 120 Bitu.
specifications dimensions 120 x 92 x 27
heatsink aluminium
weight 133 g
bearing type sleeve bearing
fan connector 12V, 3-pin
speed silent mode: 1700 rpm
normal mode: 3000 rpm
noise silent mode - 17 dB
normal mode - 24 dB
others - Blue cooler lightning
- Fan Speed Controler
- Multiconnector 12V/5V
compatibility nVidia / ATi

ATI Radeon 9600 je vyrobce chipu, nejspis nikoliv cele karty

Prvni se na kartu musis podivat, zda tam mas chladic pridelany sroubkama, protoze nektere noname to tam jenom priletujou a pak je to temer nevymenitelny.

A kdyz jsme u toho, tak jsi v tom druhym prispevku psal ze ta karta mela 50 stupnu, jestli to bylo pri hrani nejake narocne 3D akce, tak to podle me neni az zase tak hrozny.

jeste jsem si vzpomnel, ze v ovladacich je polozka zapis fast write ON OFF, nebo tak nejak, tak zkusit na OFF, jestli to stale jeste pada.

Jestli mas Catalysty tak na plose pravym tlacitkem na catalyst control center a nastavit View na Advandced. V graphics settings jsou volby SMARTGART a VPU Recover, tak v SMARTGARD nastavit Fast Write na OFF a VPU Recover zrusit Enable VPU Recover. Nejprve tu prvni volbu a posleze, kdyz nepomuze tak tu druhou, kdyz nepomuze tak vratit zpatky.

Ta druha volba by mela zpusobit, ze pri prvnim problemu na grafice ti to hodi chybovou hlasku a musis restartovat system, ale aspon budes vedet, ze to je v te karte.