Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak převést název souboru do textu

Dobrý den, chtěla bych zjistit, jestli se dájí převest názvy souborů (třeba na CD) do nějaké textového souboru, prostým kopírováním se kopírují soubory. Jediné, co mě napadlo, je PRINT Screen, ale to je pak jen obrázek. Je mi jasné, že nejjednodušší je názvy přepsat, ale když těch souborů je 1000 ..... Děkuji za radu. Pk
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Hmm, tak to vypada, ze jste to spatne formulovala. Napisu to konkretneji - Prevedla jsem si vsechna svoje CD na MP3 a ted potrebuju zkopirovat nazvy tech adresaru do textoveho souboru, takze vlastne potrebuji prevest jmena adresaru do textoveho souboru ... :-( Pk

Ja by som odporučil niečo iné.
1. WhereIsIt Trial vytvorí katalóg, ktorého súbory majú spolu 2 GB. Na MP3 je to teda nepoužiteľné.
2. WhereIsIt je trial a keď si niekto zvykne, je to železná košela (nechcem nahovárať na cracky).
3. WhereIsIt disponuje slabým exportom (skoro žiadnym).

Žiaľ neviem, čo odporučiť miesto neho. Lepší program zatiaľ nepoznám a nie som nútený použiť.

Uplne suhlasim s Karlem, mam uz dost dlho Where is it a je pre mna neocenitelny. 2GB je hlupost. Dnes som vypalil svoje 30 DVD s programami (samozrejme free)a dokumentami. Proste plno suborov, ale katalog ma velkost 30MB. Je potrebne si vypnut pluginy na nahlady a podobne srandy, co zbytocne zvacsuju velkost katalogu, spomaluju vyhladavanie a su IMHO zbytocne.

pozna niekto free ekvivalent k Where is it? :-)