Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ověření uploadu

zdravím,
poradíte mi někdo nějaký dostatečně rychlý server, na který bych se mohl připojit a odeslat tam nějaký soubor, abych si mohl ověřit rychlost uploadu mého připojení ?
Přes různé měřiče jsem to zkoušel , ale chtěl bych to vyzkoušet právě ještě tak, že odešlu nějaký ten soubor .
Díky za odpovědi

Poměrně spolehlivě se dá změřit reálná rychlost na speedtest.cesnet.cz
Pokud ti to i tam bude ukazovat nízké hodnoty, profackuj providera (i když může být nevinný).
Škoda rány, která padne vedle. :-)